Logo

Dom na sprzedaż, 129,50 m², oferta nr 6435/2089/ODS

699 000 zł

5 398 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Boguchwała, Akacjowa

Dom 129,50 m², oferta nr , 6435/2089/ODS, Boguchwała, Akacjowa
6435/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6435/2089/ODS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu 129.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

129,50 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?