Logo

Dom na sprzedaż, 90,00 m², oferta nr SDBUHU372

373 000 zł

4 144 zł /m²

Rata 1 745 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Międzyrzec Podlaski, Adamki

Dom 90,00 m², oferta nr , SDBUHU372, Międzyrzec Podlaski, Adamki
SDBUHU372 - zdjęcie nr 0
SDBUHU372 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja domu 90 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

90,00 m²

Powierzchnia działki:

3 400,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1952

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?