Logo

Dom na sprzedaż, 64,30 m², oferta nr 682/7393/ODS

144 900 zł

2 254 zł /m²

Rata 678 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Pierwsze Piętro

Dynów, 1 Maja

Dom 64,30 m², oferta nr , 682/7393/ODS, Dynów, 1 Maja
682/7393/ODS - zdjęcie nr 0
682/7393/ODS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu 64.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

64,30 m²

Powierzchnia działki:

570,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1902

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?