Logo

Dom do wynajęcia, 92,13 m², oferta nr 40/9046/ODW

5 000 zł

54 zł /m²

Rata 23 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sulejówek

Dom 92,13 m², oferta nr , 40/9046/ODW, Sulejówek
40/9046/ODW - zdjęcie nr 0
40/9046/ODW - zdjęcie nr 1
40/9046/ODW - zdjęcie nr 2
40/9046/ODW - zdjęcie nr 3
40/9046/ODW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 92.13 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

92,13 m²

Powierzchnia działki:

1 533,00 m²

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?