Logo

Biuro na sprzedaż, 503,00 m², oferta nr 29/10630/OLS

3 490 000 zł

6 938 zł /m²

Rata 16 329 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Karłowice-Różanka, Różanka

Biuro 503,00 m², oferta nr , 29/10630/OLS, Wrocław, Karłowice-Różanka, Różanka
29/10630/OLS - zdjęcie nr 0
29/10630/OLS - zdjęcie nr 1
29/10630/OLS - zdjęcie nr 2
29/10630/OLS - zdjęcie nr 3
29/10630/OLS - zdjęcie nr 4
29/10630/OLS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

6 938 zł

Powierzchnia:

503,00 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą