Logo

Biuro do wynajęcia, 91,00 m², oferta nr 3960/3098/OLW

7 107 zł

78 zł /m²

Rata 33 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 91,00 m², oferta nr , 3960/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
3960/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3960/3098/OLW - zdjęcie nr 1
3960/3098/OLW - zdjęcie nr 2
3960/3098/OLW - zdjęcie nr 3
3960/3098/OLW - zdjęcie nr 4
3960/3098/OLW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

78 zł

Powierzchnia:

91,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą