Logo

Biuro do wynajęcia, 170,00 m², oferta nr 3943/3098/OLW

9 860 zł

58 zł /m²

Rata 46 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 170,00 m², oferta nr , 3943/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
3943/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3943/3098/OLW - zdjęcie nr 1
3943/3098/OLW - zdjęcie nr 2
3943/3098/OLW - zdjęcie nr 3
3943/3098/OLW - zdjęcie nr 4
3943/3098/OLW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

58 zł

Powierzchnia:

170,00 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą