Logo

Biuro do wynajęcia, 81,80 m², oferta nr 3836/3098/OLW

5 030 zł

61 zł /m²

Rata 24 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 81,80 m², oferta nr , 3836/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
3836/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3836/3098/OLW - zdjęcie nr 1
3836/3098/OLW - zdjęcie nr 2
3836/3098/OLW - zdjęcie nr 3
3836/3098/OLW - zdjęcie nr 4
3836/3098/OLW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

61 zł

Powierzchnia:

81,80 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą