Logo

Biuro do wynajęcia, 25,00 m², oferta nr 3675/3098/OLW

1 375 zł

55 zł /m²

Rata 6 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 25,00 m², oferta nr , 3675/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
3675/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3675/3098/OLW - zdjęcie nr 3
3675/3098/OLW - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

55 zł

Powierzchnia:

25,00 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą