Logo

Biuro do wynajęcia, 51,00 m², oferta nr 3630/3098/OLW

3 315 zł

65 zł /m²

Rata 16 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 51,00 m², oferta nr , 3630/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
3630/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3630/3098/OLW - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

65 zł

Powierzchnia:

51,00 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą