Logo

Biuro do wynajęcia, 159,00 m², oferta nr 3586/3098/OLW

16 897 zł

106 zł /m²

Rata 79 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 159,00 m², oferta nr , 3586/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
3586/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3586/3098/OLW - zdjęcie nr 1
3586/3098/OLW - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

106 zł

Powierzchnia:

159,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą