Logo

Biuro do wynajęcia, 59,00 m², oferta nr 3507/3098/OLW

3 953 zł

67 zł /m²

Rata 19 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 59,00 m², oferta nr , 3507/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
3507/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3507/3098/OLW - zdjęcie nr 2
3507/3098/OLW - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

67 zł

Powierzchnia:

59,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą