Logo

Biuro do wynajęcia, 34,11 m², oferta nr 3082/3098/OLW

2 217 zł

65 zł /m²

Rata 10 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 34,11 m², oferta nr , 3082/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
3082/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3082/3098/OLW - zdjęcie nr 1
3082/3098/OLW - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

65 zł

Powierzchnia:

34,11 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą