Logo

Biuro do wynajęcia, 24,00 m², oferta nr 2783/3098/OLW

1 560 zł

65 zł /m²

Rata 7 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 24,00 m², oferta nr , 2783/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
2783/3098/OLW - zdjęcie nr 0
2783/3098/OLW - zdjęcie nr 3
2783/3098/OLW - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

65 zł

Powierzchnia:

24,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą