Logo

Biuro do wynajęcia, 18,00 m², oferta nr 2539/3098/OLW

990 zł

55 zł /m²

Rata 5 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Lokalizacja biura 18 m²
Mapa
Mapa

Cena za m²:

55 zł

Powierzchnia:

18,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą