Logo

Biuro do wynajęcia, 19,34 m², oferta nr 2321/3098/OLW

1 102 zł

57 zł /m²

Rata 5 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 19,34 m², oferta nr , 2321/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
2321/3098/OLW - zdjęcie nr 0
2321/3098/OLW - zdjęcie nr 1
2321/3098/OLW - zdjęcie nr 2
2321/3098/OLW - zdjęcie nr 3
2321/3098/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 19.34 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

57 zł

Powierzchnia:

19,34 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą