Logo

Biuro do wynajęcia, 18,00 m², oferta nr 2167/3098/OLW

1 206 zł

67 zł /m²

Rata 6 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 18,00 m², oferta nr , 2167/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
2167/3098/OLW - zdjęcie nr 0
2167/3098/OLW - zdjęcie nr 1
2167/3098/OLW - zdjęcie nr 2
2167/3098/OLW - zdjęcie nr 3
2167/3098/OLW - zdjęcie nr 4
2167/3098/OLW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

67 zł

Powierzchnia:

18,00 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą