Logo

Biuro do wynajęcia, 440,00 m², oferta nr 4175/3098/OLW

29 040 zł

66 zł /m²

Rata 136 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 440,00 m², oferta nr , 4175/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
4175/3098/OLW - zdjęcie nr 0
4175/3098/OLW - zdjęcie nr 1
4175/3098/OLW - zdjęcie nr 2
4175/3098/OLW - zdjęcie nr 3
4175/3098/OLW - zdjęcie nr 4
4175/3098/OLW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

66 zł

Powierzchnia:

440,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą