Logo

Biuro do wynajęcia, 10,00 m², oferta nr 100/17808/OLW

1 090 zł

109 zł /m²

Rata 5 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty IWG PLC

Warszawa, Śródmieście, Złota

Biuro 10,00 m², oferta nr , 100/17808/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Złota
100/17808/OLW - zdjęcie nr 0
100/17808/OLW - zdjęcie nr 1
100/17808/OLW - zdjęcie nr 2
100/17808/OLW - zdjęcie nr 3
100/17808/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 10 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

109 zł

Powierzchnia:

10,00 m²

Piętro:

14 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą