Logo

Biuro do wynajęcia, 45,00 m², oferta nr 88/17808/OLW

13 510 zł

300 zł /m²

Rata 63 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty IWG PLC

Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska

Biuro 45,00 m², oferta nr , 88/17808/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Marszałkowska
88/17808/OLW - zdjęcie nr 0
88/17808/OLW - zdjęcie nr 1
88/17808/OLW - zdjęcie nr 2
88/17808/OLW - zdjęcie nr 3
88/17808/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

300 zł

Powierzchnia:

45,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą