Logo

Biuro do wynajęcia, 116,00 m², oferta nr 4144/3098/OLW

8 352 zł

72 zł /m²

Rata 39 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 116,00 m², oferta nr , 4144/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
4144/3098/OLW - zdjęcie nr 0
4144/3098/OLW - zdjęcie nr 2
4144/3098/OLW - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

72 zł

Powierzchnia:

116,00 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą