Logo

Biuro do wynajęcia, 35,50 m², oferta nr 4100/3098/OLW

2 308 zł

65 zł /m²

Rata 11 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 35,50 m², oferta nr , 4100/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
4100/3098/OLW - zdjęcie nr 0
4100/3098/OLW - zdjęcie nr 1
4100/3098/OLW - zdjęcie nr 2
4100/3098/OLW - zdjęcie nr 3
4100/3098/OLW - zdjęcie nr 4
4100/3098/OLW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

65 zł

Powierzchnia:

35,50 m²

Piętro:

5 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą