Logo

Biuro do wynajęcia, 100,00 m², oferta nr 4076/3098/OLW

11 900 zł

119 zł /m²

Rata 56 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 100,00 m², oferta nr , 4076/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
4076/3098/OLW - zdjęcie nr 0
4076/3098/OLW - zdjęcie nr 1
4076/3098/OLW - zdjęcie nr 2
4076/3098/OLW - zdjęcie nr 3
4076/3098/OLW - zdjęcie nr 4
4076/3098/OLW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

119 zł

Powierzchnia:

100,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą