Logo

Biuro do wynajęcia, 131,00 m², oferta nr 4056/3098/OLW

7 860 zł

60 zł /m²

Rata 37 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 131,00 m², oferta nr , 4056/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
4056/3098/OLW - zdjęcie nr 0
4056/3098/OLW - zdjęcie nr 2
4056/3098/OLW - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

60 zł

Powierzchnia:

131,00 m²

Piętro:

5 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą

Biuro na wynajem, 131,00 m², Warszawa, Śródmieście, 4056/3098/OLW | Tabelaofert.pl