Logo

Biuro do wynajęcia, 1 270,00 m², oferta nr 4004/3098/OLW

76 200 zł

60 zł /m²

Rata 357 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 1 270,00 m², oferta nr , 4004/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
4004/3098/OLW - zdjęcie nr 0
4004/3098/OLW - zdjęcie nr 1
4004/3098/OLW - zdjęcie nr 2
4004/3098/OLW - zdjęcie nr 3
4004/3098/OLW - zdjęcie nr 4
4004/3098/OLW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

60 zł

Powierzchnia:

1 270,00 m²

Piętro:

5 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą