Logo

Biuro do wynajęcia, 183,00 m², oferta nr 4000/3098/OLW

12 451 zł

68 zł /m²

Rata 58 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Biuro 183,00 m², oferta nr , 4000/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
4000/3098/OLW - zdjęcie nr 0
4000/3098/OLW - zdjęcie nr 1
4000/3098/OLW - zdjęcie nr 2
4000/3098/OLW - zdjęcie nr 3
4000/3098/OLW - zdjęcie nr 4
4000/3098/OLW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

68 zł

Powierzchnia:

183,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą

Biuro na wynajem, 183,00 m², Warszawa, Śródmieście, 4000/3098/OLW | Tabelaofert.pl