Logo

Biuro na sprzedaż, 4 965,00 m², oferta nr T01804

4 100 000 zł

826 zł /m²

Rata 19 183 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Orange

Tarnów, ul. Legionów

Biuro 4 965,00 m², oferta nr , T01804, Tarnów, ul. Legionów
T01804 - zdjęcie nr 0
T01804 - zdjęcie nr 1
T01804 - zdjęcie nr 2
T01804 - zdjęcie nr 3
T01804 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 4965 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

826 zł

Powierzchnia:

4 965,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą