Logo

Biuro do wynajęcia, 80,00 m², oferta nr 113/12320/OLW

5 500 zł

69 zł /m²

Rata 26 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Krzywda

Biuro 80,00 m², oferta nr , 113/12320/OLW, Kraków, Podgórze, Krzywda
113/12320/OLW - zdjęcie nr 0
113/12320/OLW - zdjęcie nr 1
113/12320/OLW - zdjęcie nr 2
113/12320/OLW - zdjęcie nr 3
113/12320/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 80 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

69 zł

Powierzchnia:

80,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą