Logo

Biuro do wynajęcia, 45,00 m², oferta nr 49/17808/OLW

11 180 zł

248 zł /m²

Rata 52 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty IWG PLC

Gdańsk, Wrzeszcz, al. Aleja Grunwaldzka

Biuro 45,00 m², oferta nr , 49/17808/OLW, Gdańsk, Wrzeszcz, al. Aleja Grunwaldzka
49/17808/OLW - zdjęcie nr 0
49/17808/OLW - zdjęcie nr 1
49/17808/OLW - zdjęcie nr 2
49/17808/OLW - zdjęcie nr 3
49/17808/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

248 zł

Powierzchnia:

45,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą