Logo

Biuro na sprzedaż, 1 522,00 m², oferta nr CPI-BS-81

3 100 000 zł

2 037 zł /m²

Rata 14 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Capital Invest

Bochnia

Brak zdjęcia

Cena za m²:

2 037 zł

Powierzchnia:

1 522,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą