Logo

Biuro do wynajęcia, 14,13 m², oferta nr 2/14712/OLW

1 203 zł

85 zł /m²

Rata 6 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Bielska Nieruchomości

Białystok, Bojary, Warszawska

Biuro 14,13 m², oferta nr , 2/14712/OLW, Białystok, Bojary, Bojary, Warszawska
2/14712/OLW - zdjęcie nr 0
2/14712/OLW - zdjęcie nr 1
2/14712/OLW - zdjęcie nr 2
2/14712/OLW - zdjęcie nr 3
2/14712/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 14.13 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

85 zł

Powierzchnia:

14,13 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą