Logo

Nowy apartament, 63,01 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 7

516 682 zł

8 200 zł /m²

Rata 2 417 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Augustów, ul. Wypoczynkowa

3 pokoje, apartament 63,01 m², piętro 1, oferta nr 7, Villa Park bud C - Apartamenty Augustów, Augustów, ul. Wypoczynkowa
SALON Z ANEKSEM25,66 m²SYPIALNIA10,62 m²SYPIALNIA9,65 m²ŁAZIENKA4,13 m²WC1,95 m²GARDEROBA1,97 m²KORYTARZ9,03 m²TARAS15,86 m²
Wymiary apartamentu 63.01 m², 7
Villa Park bud C - Apartamenty Augustów - zdjęcie nr 0
Villa Park bud C - Apartamenty Augustów - zdjęcie nr 1
Villa Park bud C - Apartamenty Augustów - zdjęcie nr 2
Villa Park bud C - Apartamenty Augustów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 63.01 m², 7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,01 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

garaż w budynku, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (15,86 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę