Logo

Nowy apartament, 66,69 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 2.06.13.

846 963 zł

12 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 963 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Bogucice, ul. Katowicka

3 pokoje, apartament 66,69 m², piętro 6, oferta nr 2.06.13., Katowicka Residence, Katowice, Bogucice, ul. Katowicka
Katowicka Residence - zdjęcie nr 0
Katowicka Residence - zdjęcie nr 1
Katowicka Residence - zdjęcie nr 2
Katowicka Residence - zdjęcie nr 3
Katowicka Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 66.69 m², 2.06.13.
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,69 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (16,91 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę