Logo

Nowy apartament, 66,67 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 2.02.13.

726 703 zł

10 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 400 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Bogucice, ul. Katowicka

3 pokoje, apartament 66,67 m², piętro 2, oferta nr 2.02.13., Katowicka Residence, Katowice, Bogucice, ul. Katowicka
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,67 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (16,91 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę