Nowy apartament, 21,46 m², 1 pokój, parter, oferta nr 104-L13
319 754 zł
14 900 zł /m²
Rata 1 496 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Sunset Resort
Grzybowo, ul. Nadmorska 106

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
21,46 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,30 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę