Nowy apartament, 45,51 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 203-L6
678 099 zł
14 900 zł /m²
Rata 3 173 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Sunset Resort
Grzybowo, ul. Nadmorska 106

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
45,51 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (8,50 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę