Logo

Nowy apartament, 33,60 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr CYLK_CYLK_E.6.3

849 702 zł

25 289 zł /m²

Rata 3 976 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Legionów 121

Gdynia, Redłowo, ul. Legionów 121

1 pokój, apartament 33,60 m², piętro 5, oferta nr CYLK_CYLK_E.6.3, Legionów 121, Gdynia, Redłowo, ul. Legionów 121
Legionów 121 - zdjęcie nr 0
Legionów 121 - zdjęcie nr 1
Legionów 121 - zdjęcie nr 2
Legionów 121 - zdjęcie nr 3
Legionów 121 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 33.6 m², CYLK_CYLK_E.6.3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,60 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę