Logo

Nowy apartament, 41,10 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr CYLK_CYLK_B.2.4

846 302 zł

20 591 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 960 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Legionów 121

Gdynia, Redłowo, ul. Legionów 121

2 pokoje, apartament 41,10 m², piętro 1, oferta nr CYLK_CYLK_B.2.4, Legionów 121, Gdynia, Redłowo, ul. Legionów 121
Legionów 121 - zdjęcie nr 0
Legionów 121 - zdjęcie nr 1
Legionów 121 - zdjęcie nr 2
Legionów 121 - zdjęcie nr 3
Legionów 121 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 41.1 m², CYLK_CYLK_B.2.4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,10 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę