Logo

Nowy apartament, 53,02 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 3_5

874 830 zł

16 500 zł /m²

Rata 4 093 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja New Iron

Łódź, Śródmieście, ul. Andrzeja Struga 22

1 pokój, apartament 53,02 m², piętro 3, oferta nr 3_5, New Iron, Łódź, Śródmieście, ul. Andrzeja Struga 22
SALON Z ANEKSEM43,98 m²ŁAZIENKA4,58 m²KORYTARZ3,54 m²BALKON4,45 m²
Wymiary apartamentu 53.02 m², 3_5
New Iron - zdjęcie nr 0
New Iron - zdjęcie nr 1
New Iron - zdjęcie nr 2
New Iron - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 53.02 m², 3_5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

53,02 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

3,00 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,45 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę