Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 61,39 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr D/5

1 276 912 zł

20 800 zł /m²

Rata 5 974 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Ludwiga van Beethovena

3 pokoje, apartament inwestycyjny 61,39 m², piętro 1, oferta nr D/5, Beethovena - apartamenty inwestycyjne, Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Ludwiga van Beethovena
Beethovena - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 0
Beethovena - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 1
Beethovena - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 2
Beethovena - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 3
Beethovena - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 61.39 m², D/5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,39 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,04 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę