Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 29,30 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr M14

363 320 zł

12 400 zł /m²

Rata 1 700 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gąski, ul Nadbrzeżna

1 pokój, apartament inwestycyjny 29,30 m², piętro 1, oferta nr M14, Sea Light Residence, Gąski, ul Nadbrzeżna
Sea Light Residence - zdjęcie nr 0
Sea Light Residence - zdjęcie nr 1
Sea Light Residence - zdjęcie nr 2
Sea Light Residence - zdjęcie nr 3
Sea Light Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 29.3 m², M14
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,30 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (9,10 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę