Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 36,50 m², 2 pokoje, parter, oferta nr M9

419 750 zł

11 500 zł /m²

Rata 1 964 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gąski, ul Nadbrzeżna

2 pokoje, apartament inwestycyjny 36,50 m², parter, oferta nr M9, Sea Light Residence, Gąski, ul Nadbrzeżna
Sea Light Residence - zdjęcie nr 0
Sea Light Residence - zdjęcie nr 1
Sea Light Residence - zdjęcie nr 2
Sea Light Residence - zdjęcie nr 3
Sea Light Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 36.5 m², M9
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,50 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (11,40 m²), ogródek (22,80 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę