+20
Nowy apartament inwestycyjny, 41,12 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 3.C.1.01
649 696,00 zł
15 800,00 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 040 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Stoczniova
Gdańsk, Młyniska, ul. Twarda

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
41,12 m²
Piętro:
1 piętro
Strony świata:
południe (S)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę