Nowy apartament inwestycyjny, 36,55 m², 1 pokój, parter, oferta nr 3.C.0.05
625 918,75 zł
17 125,00 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 929 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Stoczniova
Gdańsk, Młyniska, ul. Twarda

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
36,55 m²
Piętro:
parter
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (10,00 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę