Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 48,73 m², 1 pokój, parter, oferta nr B/17

833 283 zł

17 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 899 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Harmonia Mokotów

Warszawa, Mokotów, Siekierki, al. Polski Walczącej / Józefa Becka

1 pokój, apartament inwestycyjny 48,73 m², parter, oferta nr B/17, Harmonia Mokotów, Warszawa, Mokotów, Siekierki, al. Polski Walczącej / Józefa Becka
Harmonia Mokotów - zdjęcie nr 0
Harmonia Mokotów - zdjęcie nr 1
Harmonia Mokotów - zdjęcie nr 2
Harmonia Mokotów - zdjęcie nr 3
Harmonia Mokotów - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 48.73 m², B/17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

48,73 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (19,59 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę