Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 34,43 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr J23

583 100 zł

16 936 zł /m²

Rata 2 728 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Jasna

Międzywodzie, ul. Jasna 1

2 pokoje, apartament inwestycyjny 34,43 m², piętro 1, oferta nr J23, Jasna, Międzywodzie, ul. Jasna 1
SALON Z ANEKSEM21,33 m²SYPIALNIA9,42 m²ŁAZIENKA3,51 m²BALKON11,59 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 34.43 m², J23
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 34.43 m², J23
J13J22J21J20J19J18J17J16J15J14J25J24J23 20x15.8x24.0
Plan piętra
Jasna - zdjęcie nr 0
Jasna - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 34.43 m², J23
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,43 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. a. inwestycyjnego:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,59 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę