Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 33,21 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr J13

580 200 zł

17 471 zł /m²

Rata 2 715 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Jasna

Międzywodzie, ul. Jasna 1

2 pokoje, apartament inwestycyjny 33,21 m², piętro 1, oferta nr J13, Jasna, Międzywodzie, ul. Jasna 1
SALON Z ANEKSEM20,67 m²SYPIALNIA9,16 m²ŁAZIENKA3,47 m²BALKON11,27 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 33.21 m², J13
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 33.21 m², J13
J13J22J21J20J19J18J17J16J15J14J25J24J23 20x15.8x24.0
Plan piętra
Jasna - zdjęcie nr 0
Jasna - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 33.21 m², J13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,21 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. a. inwestycyjnego:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,27 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę