Nowy apartament, 124,49 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr KRYNICA.MORSKA.M3
1 597 000 zł
12 828 zł /m²
Rata 7 472 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Porto Mare
Mechelinki, ul. Zatokowa
1 / 2

4

Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
124,49 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
2
Wys. apartamentu:
2,80 m
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,52 m²), balkon (3,07 m²), taras (14,02 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę