Logo

Nowy apartament, 50,11 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 5B1

1 187 607 zł

23 700 zł /m²

Rata 5 557 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja SoHo Residence II

Kraków, Grzegórzki, ul. Prochowa 8

2 pokoje, apartament 50,11 m², piętro 1, oferta nr 5B1, SoHo Residence II, Kraków, Grzegórzki, ul. Prochowa 8
SALON Z ANEKSEM29,92 m²SYPIALNIA11,92 m²ŁAZIENKA4,33 m²KORYTARZ4,39 m²
Wymiary apartamentu 50.11 m², 5B1
Wirtualna makieta 3D inwestycji SoHo Residence II
7B18B16B15B14B1 30x10x30.5
Plan piętra
SoHo Residence II - zdjęcie nr 0
SoHo Residence II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 50.11 m², 5B1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,11 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,82 m