Logo

Nowy apartament, 45,62 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 2B1

1 072 070 zł

23 500 zł /m²

Rata 5 016 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja SoHo Residence II

Kraków, Grzegórzki, ul. Prochowa 8

2 pokoje, apartament 45,62 m², parter, oferta nr 2B1, SoHo Residence II, Kraków, Grzegórzki, ul. Prochowa 8
SALON Z ANEKSEM26,97 m²SYPIALNIA11,15 m²ŁAZIENKA4,33 m²KORYTARZ4,21 m²
Wymiary apartamentu 45.62 m², 2B1
Wirtualna makieta 3D inwestycji SoHo Residence II
1B12B13B1 6x50x254x75x26.14x75x2830x10x30.5
Plan piętra
SoHo Residence II - zdjęcie nr 0
SoHo Residence II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 45.62 m², 2B1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,62 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

3,26 m